Sivas Kiralık Eşyalı Evler

Eğitim yada iş amaçlı seyahatlerinizde otel ve pansiyon konaklamaya alternatif olarak otel ve ev konforlarını birleştirerek kiralık eşyalı apart ev hizmeti sunmaktayız. Sivas merkezi konumlu dairelerimiz ulaşım açısından Sivas’ın her noktasına alternatifi bol toplu ve özel taşıma seçenekleri bulunmaktadır.

Sivas ve dünya üzerinde pek çok büyük şehirde gerek iş gerekse özel seyahatlerde klasik odada kalmak yerine ev konforunda kalmak trend haline gelmiştir. Bu trend de bizde sizlere Sivas Merkez D-Life Kiralık Evler güvencesi ile ev sıcaklığında ve otel standartlarında kiralık eşyalı evler sunuyoruz.

Kiralık eşyalı Ev’ lerimizin her yere 5 dakikalık mesafesinden dolayı, konuklarınızı ağırlama şansıda bulabileceksiniz. Bünyemizde kiralık daireler, suitler, vip suitler, studio daireler ayrıca, 1+1 evler, 1+0 evler bulunmaktadır. Sizlerin tüm ihtiyaçları düşünülmüş olan dairelerimizde sıcak su, koltuk, lcd tv, internet, mutfak malzemeleri, kişiye özel havlu çarşaf ve yastık kılıfları bulunmaktadır. Tüm dairelerimiz uzman temizlik ekibimiz tarafından bir sonraki misafirlerimize tesliminden önce dezenfekte edilmektedir.

Sabit yemek, kahvaltı saatleri olmadan, evinizdeki gibi istediğiniz zamanda istediğiniz yemeği pişirebilir veya sipariş edebilirsiniz. Gerçeği yansıtan fotoğraflar ve verilen detaylı bilgiler sayesinde bilgi sahibi olabilir ve fotoğraflarda gördüğünüz daireyi ücretsiz, hızlı ve gerçek zamanlı rezervasyon hizmeti ile rezerve ederek kabulü sonucunda oturuduğunuz yerden evinizi kiralayabilirsiniz. Böylelikle sonradan kötü sürprizler yaşama ihtimalini sıfıra indirmiş ve özgürce konaklama imkanına sahip olmuş olursunuz.

Apart Dairelerimiz son derece hijyenik olup sizlerin istekleri göz önünde bulundurulmuştur.

Kiralık eşyalı Ev lerimizde konaklamak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah. 6. Sokak No:11 (Yeni Numune Hastanesi Bölgesi. Çevre Yolu Alpet Benzinlik Arkası )

İrtibat Ofis Adresi: Atatürk Cad. Kunduracılar Çarşısı 2. Kat No:24 Devecioğlu İnşaat

Sivas/Merkez

Tel & Fax: 

Gsm: 0531 955 73 46

Mail: sivasapart@gmail.com


Tarih : 11.08.2017      Okunma Sayısı : 10514