Hakkımızda

  D-Life Stdüyo Dairelerimiz 1+1 ler 40 m2 1+0 daireler 25 m2 geniş ve ferah kullanım alanına sahip, lüks eşyalı modern daireler olarak düzenlenmiştir. Stüdyo dairelerimizde her türlü konfor düşünülmüş olup, sizlerin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmıştır. Binamız 2017 yapımı olup deprem ve yangın yönetmenliğine uygundur.

Daire iç yükseklik 3.m 20 cm, dairelerin arasında özel olarak ses yalıtım malzemesi kullanılmıştır, Binamızın dışı özel tasarlanmış ve 1. sınıf ısı yalıtımı ile ısı kaybı engellenmiştir, özel tam otomatik 10 kişi kapasiteli asansör, spor odası, Çatıda full açık geniş teras ve aktivite alanı yer alkmaktadır. Ücretsiz wireless internet hizmetimiz ve tüm dairelerde uydu yayını yapan 82 ekran televizyonlarımız mevcuttur.

Açık Amerikan mutfaklarımızda bulunan buzdolabı, ocak ve tüm mutfak araç gereçleri ile kendi damak tadınıza göre yemeklerinizi rahatça hazırlayabilirsiniz.

Binamızın temizliği günlük olarak housekeeping ekibimiz tarafından yapılmaktadır, Ayrıca daire içi temizliğini bizden talep edebilirsiniz. 

Tüm Dairelerimizde, yatak, çarşaf, yastık, köşe koltuk, 82 ekran tv, buzdolabı, çamaşır makinası, ocak, ve mutfak eşyaları mevcuttur.

Güler yüzlü ekibimiz,  profesyonel donanımlarıyla misafirlerimize her daim yardımcı olmaya hazırlar. Erken check-in veya geç check-out talep eden veya valizlerini gün içinde teslim etmeyi isteyen misafirlerimiz için bu hizmet ücretsiz olarak tarafımızdan sunulmaktadır.

Misafirlerimiz için resepsiyon departmanımız tarafından concierge hizmeti sunulmaktadır. Hizmetlerimiz arasında özel taksi, araba, toplu olarak tarihi alan ve piknik gezileri organize etmekteyiz.

Binamızda tüm açık ve kapalı alanlarında ücretsiz wireless internet servisimiz vardır.