Hizmetlerimiz

 D-Life Stüdyo Daireleri eğitim, amacıyla Sivas’a gelen üniversite öğrencilerine, akademik personele, askeri personellere, polis memurlarına, sağlık personellerine, sağlık çalışanlarına, kısa süreli iş seyahati yapan işadamlarına ve ihtiyaç duyan herkes için yılın 12 ayı kaliteli, modern, teknolojik ve aynı zamanda güvenli bir yaşam sunma amacıyla özel olarak inşa edilmiş mobilyalı kiralık stüdyo dairelerden oluşmaktadır.

Kız öğrencilerin rahatlıkla ve güvenle konakladığı D-Life Stüdyo Daireleri üniversitelere ortalama 10-20 dk mesafededir

D-Life Stüdyo Daireleri'nde konaklayan misafilerimiz, D-Life'a özel Terastan ücretsiz yararlanacaklardır, 

Sivas Merkezde Yeni Numune Hastanesi Karşısında hizmet vermekte olan D-Life Stüdyo Daireleri, farklı özelliklerde odaları ile talebe ve bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. Tüm stüdyo dairelerde başta 24 saat sıcak su, yüksek hızlı kablosuz internet, tv, uydu yayını ve otopark olmak üzere öğrencilerin ve misafirlerimizin ihtiyaç duyduğu birçok hizmet kesintisiz olarak sunulmaktadır. İsteğe bağlı olarak ücretli sunulan daire temizliği, servis, bakım onarım gibi hizmetlerle yaşam kalitenizi yükseltmek için çalışıyoruz.

24 saat hizmet veren danışma-güvenlik görevlileri ile D-Life Stüdyo Daireleri'nde  huzur içinde yaşayabilirsiniz.

D-Life Stüdyo Daireleri'nde ihtiyaç duyacağınız herşeyi düşündük. Deneyimli kadromuz her konuda yanınızda ve hizmetinizdedir. D-Life Stüdyo Daireleri'ne gelirken kişisel eşyalarınız dışında bir şeye ihtiyacınız olmayacak. Sizleri bekliyoruz...