Sivas Kiralık Eşyalı Residence

Sivas kiralık eşyalı rezidans, sivas manzarası ile içinizde huzuru hissettirmesinin yanı sıra cadde manzarasıyla sizleri büyüleyecek.

Özellikle, alışveriş, eğlence, kültür, sanat ve spor imkanlarına sahip bir yaşam kompleksi haline gelen Sivas Kiralık Eşyalı Rezidansları kaliteli bir yaşam geçirmeniz için sizleri bekliyor.

Tam olarak Hastane bölgelerinin kalbi olarak kabul edilen sivasta kaliteli bir yaşam için her türlü yaşam biçimi ve yaşam tarzına uygun 1+0 ve1+1 eşyalı daire seçenekleriyle kiralık eşyalı rezidanslarda kaliteli bir yaşam sizlerin olmalı.

Ayrıca sizleri sihirli dokunuşlarla büyülemenin yanı sıra 7/24 güvenliğin bulunduğu eşsiz mutfak eşyaları, salon ve yatak odasıyla konfor ve lüksle buluşturuyor.

Sivas D-Life kiralık eşyalı rezidansların içerisinde yer alan ankastre eşyaların, vitrifiyelerin ve parkelerin yanı sıra kapı kollarına kadar en küçük detayların bile en kaliteli, en seçkin markalardan seçildiğinden dolayı sizleri adeta büyüleyecek.

Aynı zamanda, Sivas kiralık eşyalı rezidansların bünyesinde yer alan oturma odası, mutfak, salon ve yatak odalarında bulunan her zevke uygun gardırop, yatak, koltuk takımları ve ankastre mutfakları sizleri çok etkileyecek.

D-Life kiralık eşyalı rezidanslarıyla gerek gün ışığında konfora doymanıza gerekse gecenin bütün ışıltısı altında kendinizi huzurlu hissederek bu eşsiz büyüye kapılmanıza neden olacak cadde keyfinde sizin yapmanız gereken tek şey anın tadını çıkarmak olacak. Sivas Kiralık Residence, Sivasta kiralık residenceler, sivas eşyalı residence, sivas lüks kiralık residence, sivas kiralık residence fiyatları gibi aramalarda sitemize ulaşabilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah. 6. Sokak No:11 (Yeni Numune Hastanesi Bölgesi. Çevre Yolu Alpet Benzinlik Arkası )

İrtibat Ofis Adresi: Atatürk Cad. Kunduracılar Çarşısı 2. Kat No:24 Devecioğlu İnşaat

Sivas/Merkez

Tel & Fax: 

Gsm: 0531 955 73 46

Mail: sivasapart@gmail.com


Tarih : 27.10.2017      Okunma Sayısı : 10405